Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak šetrně vypudit křečka polního z mé zahrádky, kde páchá velké škody. Děkuji

křeček polní

Nejlepší odpověď
fcoop

Až jej budete pudit,tak hlavně ohleduplně,jak říkáte šetrně.Vždyť dělá jenom svoji práci.

Jak na křečka je poslední publikace vydaná Svazem lovců a myslivců. Toto (ačkoli vskutku prastaré) nepříliš známé dobrovolné občanské uskupení sdružuje myslivce, lovce, honce, hubitele hmyzu, řezníky a psychopaty a při svém založení si vytklo za cíl chránit přírodu, pomáhat jí, přikrmovat nebohou zvěř všeho druhu, dbát o její zdraví, kontrolovat její stavy, chránit druhy před přemnožením, přemnožené kusy šetrně, ale důkladně likvidovat, potírat zvířata člověku nebezpečná, bez milosti ničit tvory nevzhledné, škodlivé, potměšilé a vůbec nějak nepříjemné.

Tato kniha, která byla vytisknuta v Pečárkách u Kolína nákladem 2 000 000 výtisků, je určena pro každou domácnost a má za úkol poučit společnost o nebezpečnosti, záludnosti, vykřečkovanosti a naschválnosti rodu křečkovitých. Dále také informuje o tom, jak křečky rozpoznat a úspěšně potlačit.

Další odpovědi
Jikra

Zkus to tady.

Zdroj: http://www.od­puzovace.cz/od­puzovac-plasic-deramax-cvrcek.html

Děda Louda

Nasaď křečka zahradního, ten si zjedná pořádek. Polní patří na pole, do zahrady jedině zahradní.