JitkaK

Poradíte mi prosím název knihy? Stále se k ní v myšlenkách vracím, ale je to mnoho let, co jsem ji četla.

Dobrý den, poradíte mi prosím název knihy? Stále se k ní v myšlenkách vracím, ale je to mnoho let co jsem ji četla.

Jedna se o mladý studující pár, on bydlí v pronájmu, ona na kolejích. On rebel, ona slušná a nezkušená. On dělá zakázané boxerské zápasy. Když se dají dohromady, tak na ni hodně žárlí, potom ji podvede, když leží ve vedlejším pokoji a vše slyší. Nakonec se z něho stane agent. Mám jen útržky, možná byl v názvu knihy motýl.

Odpovědi
blackgirl

Mám takový pocit, že je to „Krásná katastrofa!“