dolik

Dobrý den poradíte mi jak se zbavími-search.glarysof­t.com? Děkuji

Nejlepší odpověď
Bedy

Stáhněte si program AdwCleaner z http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Po spuštění programu klikněte na tlačítko Scan a po dokončení prohledávání počítače rovnou klikněte na tlačítko Clean. Potom si zřejmě program vyžádá restart počítače, který kliknutím na tlačítko OK potvrdíte. Po restartu skočte do Start-Počítač-Místní disk C:\ – tam uvidíte soubor AdwCleaner[S?].txt – to je výpis, který mi prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz.