iceT

Dobrý den,poradíte mi?

Otázka zní-jak se nazývá,popřípadě kde se provádí vyšetření krve,podle něhož se dá zjistit,které potraviny člověku škodí a díky nim přibírá na váze.Funguje to tak,že pokud člověk ví,kterým potravinám se má vyhnout,nebo je alespon omezit,může se mu podařit váhu snížit bez drastických diet.Děkuji.
Doplňuji:
Hanulko díky,ale to není přesně ono.

Nejlepší odpověď
annas

Něco je v posledním odstavci odkazu. Nevím, zda se dělá vyšetření i jiným způsobem, ale zjištění potravinové intolerance stojí Kč 17.500.

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:x2zU9Fxt5I­AJ:www.padesat­petplus.cz/cs/si­te/zdravi/telo/brzda_pro­ti_starnuti.htm+spe­ci%C3%A1ln%C3%AD+vy%C5%A­1et%C5%99en%C3%AD+krve+%­C4%8Dlov%C4%9Bka&cd=2&hl­=cs&ct=clnk&gl=cz

Další odpovědi
anonym

Ježíši,to je drahý!Tak zase nic pro obyčejný baby.

hanulka11

iceT našla jsem toto, nevím zda něco takového myslíte

http://www.redukcni-dieta.cz/dieta-podle-krevnich-skupin/
Doplňuji:
Tak to je velmi zajímavé, moc se mi to líbí, musím to pořádně proštudovat, díky moc ,ani jsem netušila, že něco takového existuje.

iceT

Annas-No,to bude asi ono,ale když o tom byl pořad v tv,tak asi věděli proč neříkají cenu.Jednou byl myslím článek i v Tině,jedna paní chtěla zhubnout,myslela že kuřecí maso je dietní,paradoxně ale nebylo,také to vyšetření podstoupila.