Peter Kus

Poradí mi někdo, podle čeho si vybrat opravdu dobrý bio čaj?

Odpovědi
zjentek

Ty byliny rostou všude kolem tebe ..a černej čaj už tady taky roste, stejně jako tabák

cochee

Podle ceny. Je-li dostatečně dražší obyčejného ne-bio čaje, je to ten správný bio čaj.

😁

Agneta

Dobrý nápad, právě si to jdu udělat :DDD
Tak ještě ti rychle napíšu tu odpověď. Zajdi do biokšeftu, tam ti kvalitně poradí:D
Doplňuji:
Tak už jsem zase tady…„opravdu dobrý biočaj“ – no právě moc kritérií jsi nezadal…Zeptala bych se tedy co si od toho slibuješ? Ono napsat takhle jednu větu
… jak ti to máme zodpovědět ?

anonym

Opravdu dobrý biočaj si jezdím natrhat do Slovenského Rudohorí – mátu, mateří doušku a borůvčí (i s borůvkama)…
Ve volném čase tam sbírám hřiby, dlabu baraní perkelt a chlastám Corgoň…
😁
Doporučuju – vše.

Agneta

ale pánové (zjentek a mowla)>>> vy píšete, že roste, ale on se ptá podle čeho?jako jestli podle plotu nebo tak…:DDD

anonym

Třeba mátu sbírám podle potoka – je to máta vodní…
😉

Agneta

:DD