dobrý den poradi mi nekdo na to jak udelam accapellu neco jako tohle:http://www.you­tube.com/watch?v=wlW5c4t­InvY dekuju

acapella

Odpovědi
pokazdejinak

a capella znamená bez kapely :) bez doprovodu hudby – ty zvuky, co ten mladík předvádí všechno sám zazpíval nebo jinak vyloudil ;) a má můj obdiv… dík za odkaz
jestli to chceš taky zkusit, tak potřebuješ nějaký program na mixování hudby (zkus něco najít na slunecnice.cz), nahrát všechny stopy samostatně a pak to pospojovat dohromady… ale hlavně setsakra dobrý hudební sluch