Larissa

Dobrý den, pomohl by mi někdo s opravou krátkého anglického textu?

Jedná se o krátký text napsaný dost jednoduchou angličtinou, ale ráda bych poprosila o korekturu a vysvětlení mých chyb. Byl by prosím někdo ochotný mi pomoct? Ráda pošlu text mailem.
Jedná se opravdu o kraťoučký odstavec.
Předem moc děkuji za pomoc!!

Odpovědi
Kelt

Tak mi to pošli, zkusím to.

quentos

pokud to nemusí být dnes, mohu se nabídnout i já, už ale musím mazat spát, bylo by to během zítřka.

Quimby

Taky se klidně nabízím.

bolak

Hoď to sem, já anglicky neumím ale co ty víš, třeba to trefím.