mars007

Dobrý den platim cenu hry, když si ji stahnu z ulož.to a nainstaluji a pak se mi oběví nainstalovana na Android marketu?

Android hry

Nejlepší odpověď
TheMyss

Na Android marketu ti to říká, že hra je koupena, nic ale neplatíš… :)

Další odpovědi
Jsemtady

Hry zdarma najdes primo na Google play (marketu) neni treba je stahovat odjinud.
Pokud takto stahnes hru ktera je placena, tak se ti v telefonu zobrazi, nebude se ale aktualizovat ani nepujde hrat online atp. Je to samo nelegalni schanet a stahovat warez. Kazdopadne pokud si ji fakt nekoupis, tak samo neplatis.