Radomír.cz

Dobrý den, otázka je v popisu.

Mám originál DVD, jde mi pouze obraz ale nejde zvuk, zkoušeli jsme ho v PC – šel i zvuk, ale v televizi nejede ten zvuk, poradíte mi, prosím?

Nejlepší odpověď
Funna

nejspíš ti v přehrávači/do­mácím kině chybí kodek, který v PC máš…a není to nic neobvyklého…když jsme DVD používali, pravidelně jsme doinstalovávali firmware do domácího kina,aby vše šlapalo jak má…

Další odpovědi
jjj123456789

Mohlo by být, že máš k přehrávačí zapojený obraz, ale ne zvuk.

Dochy

Mám tu jednu zaručeně správnou a užitečnou odpověď na Tvou otázku:
Je slušné a je i v pravidlech, že základ otázky je v popisu. Tak se lidé dozví alespoň základ bez toho aby otázku rozklikli a mají tak předem informaci zda pro ně má smysl to číst. Když někomu píšeš mejl, také snad do nadpisu nenapíšeš: Tohle je mejl.