Avatar uživatele
Andělé

Dobrý den.Ohřívala jsem v mikrovlnce brambory,když jsem ji otevřela,vycházel z ní kouř.Prosím,čím to bylo?

Včera večer jsem ohřívala v mikrovlnce samotné brambory (chvilku)a po otevření mikrovlnky z ní vycházel kouř.Některé brambory byly připálené,nechala jsem je v troubě přeci jen dlouho nebo už mi mikr.odešla?Mám ji 12 let.Bojím se v ní dál ohřívat.Děkuji 🙂
Doplňuji:
Děkuju tome004,asi už mi nezbyde,než se s ní rozloučit,poděkovat za dlouholetou věrnost a poslat ji do důchodu:-)Ale že holka sloužila dlouho…:-)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, johana 56, tom004, dědapetr, anonym před 4676 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Stalo se mně něco podobného. Dala jsem do trouby kousky čokolády, aby se rozpustila. Jenže jsem zapla plný výkon, najednou začaly šlehat plameny … Byl to šok. Rychle jsem vytáhla ze zdi zásuvku, uhasila oheň. V mikrovlnce se objevila díra. Hned jsem ji vyhodila.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Těch důvodů může být víc,a na dálku,těžko poradit.Ale,jedno přece.Jestli tu mikrovlnku máte opravdu v provozu 12 let,tak se před ní i na tu dálku klaním,Vy ji s „poctami pošlete do důchodu pro domácí spotřebiče“,a s radostí si kupte novou. 🙂
Doplňuji:
A já,se k tomu poděkování přidávám. 🙂

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

A nenechala jste na taliri i zapalenou cigaretu ? 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kablik

andělko, zdá se že ani po 12letech se svou mikrovlnkou neumíš správně zacházet, to je celý problém…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Jde o to, z čeho byl ten kouř. Je možné, že se jen připálily usazeniny. Mikrovlnku je potřeba občas rozebrat a vyčistit. Já mám 24 let jednu z prvních co se sem dovezla a funguje bez závady.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Pokud jde zapnout a běží hořely pouze brambory.Než jí vyrhnete dá to fušku. Zkuste jí zapnout s miskou vody a citronovou kůrou pokud se bude vařit je mikrovlnka v pořádku.Vzduch který bude vycházet bude někaký čas cítit spáleninou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek