Boy 13

Neznáte někdo prosím nějakou stránku, kde jsou castingy do filmu?? Třeba i do reklamy, nebo popřípadně seriál.

Dobrý den, neznáte někdo prosím nějakou stránku, kde jsou castingy do filmu?? Třeba i do reklamy, nebo popřípadně seriál a film :) Díky za odpověď.

Odpovědi
Hlada

Stránku neznám, není ale problém najít si agenturu, která se zabývá castingy. Kdysi jsem se u jedné registroval, přicházejí mi nabídky, občas si nějaký štěk zahraju. Je to ale jen pro zábavu. S výdělkem to nemá nic společného.