Kája 22305

Neznáte někdo nějaká pěkná jména pro holčičku?

Dobrý den, předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
quentos

Je jich plný kalendář, stačí si vybrat. Co se zdá pěkné nám, nemusí se zdát pěkné vám. My jsme se s otčímem např. shodli při výběru jména pro mou sestru, že krásné jméno je Kateřina. To jen na důkaz toho, že i běžná česká jména mohou být krásná (resp. česká svou podobou, ne původem – konkrétně Kateřina pochází z řečtiny). Původně měla být Pavlína, dál se mi třeba líbí Zuzana, Diana, Eva, Lenka a jména pocházející z názvů květin (Jiřina, Růžena…).

Další odpovědi
marci1

Aby se všechny holčičky nejmenovaly stejně (i když jsou to krásná jména): Natálie, Eliška, Sofie, Tereza, Karolína, Adéla, Kristýna, Anežka, Nela, Klára, Barbora, Kateřina, Anna, Marie, Emma, Ella aj., zvolila bych jiná česká jména a nebo něco trošku tak napůl, např. Jasmína,Leontýna, Lara, Regina, Ruth, Valentýna, Viola, Adriana, Olivie, Isabela, Leona, Ester, Josefína, Anastázie, Antonie, Viola, Valérie, Justýna, Stela, Elena, Nina, Malvína, Luisa, Bianca, Berenika, Veronika ap. 🙂

Kajoch

Karla nebo Karolína:)

Autista

Mariánka :)

Kazatel

Kordélie je the best.

Edison

Je jich plný REJSTŘÍK! Bohatší, než jen kalendář. Jen si vybrat.

Rokio

např. Tereza, Zlatovláska, Růžena, Diana, Valentýna, Sonja, Tamara, Andrea, Eliška, Lucie atd.

elkon

Jestli nemáš doma kalendář, tak třeba Psylanderie.

aliendrone

Já chci HILDEGARDU, v úvahu přichází i SERENA… ;) :D :D