Dobrý den,nevíte zde někdo jak je to s propuštěním z výkonu trestu na půlce? Manžel si odpykává trest (4měsíce)

Psal z vězení,že mu tam ostatní vězní radí,že to můžu podat já jako manželka a že on se k tomu připojí a že si mě pozvou k soudu a ještě ten den budu vědět jestlo ho pustí a kdy. Prosím o radu pokud někdo máte nějaké obdobné zkušenosti...­..moc děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Už ses tu na to nedávno ptala na totéž a bylo ti odpovězeno.
Najdi si v modré liště.

Další odpovědi
Fidel

Žádost si musí podat sám, pokud sedí na 4 měsíce, tak by to neměl být problém. Žádost se podává k soudu, který rozhodoval jeho případ v prvním stupní – ve vašem případě s nej. pravd. okresní soud.