Anyska

Dobrý den,nevíte o nějaké dobré brigádě v Liberci pro 16 letou studentku? děkuji:)

Nejlepší odpověď
Andělé

Zadejte do Googlu,jistě něco najdete…
Mrkněte např sem:
http://prace-brigady.megain­zerce.cz/briga­dy/liberec/in­dex-1.htm

Nebo:
http://www.skol­nistranky.cz/in­zerce/search/?ka­tegorie=0&kraj=5&o­deslano=Hledat

Hodně štěstí…:-)

Další odpovědi
venkovan

Otázkou je, co je to dobrá brigáda. Inzerce je sice možnost jedna, ale na tu se soustřeďuje hodně zájemců.
Pokud máš vztah ke zvířatům či rostlinám, zkusil bych se zeptat v botanické zahradě a zoo, i když očekávám, že mají svůj standard obsazen. A potom přes známé shánět nějaké firmy, obcvhody na doplňování zboží apod. Ale opět, jako mladé děvče si můžeš lehce naběhnout na neserióznost.
V zimě jsou i brigády na uklízení sněhu, ale to asi nebude to pravé pro dívku.
Protože pracuji dost venku, napadá mne se zeptat třeba na vašem magistrátu kde je správa zeleně, životní prostředí apod., jestli by nechtěl nějaký jejich dodavatel brigádně pomoc při jarních pracech. Nic moc peněz za to není, ale dost často se na nárazové práce studenti přijímají. Protože zpravidla to jsou jednoduché práce s úklidem trávníků a ploch po zimě. Možná, že by uvítali pomoc i v městských lesích – snad Liberec nějaké má. Nedaleko – mám pocit v Jablonci je sdružení Čmelák, která vysazuje pralesy. Nevím jestli za peníze, či z nadšení, ale občas se o nich píše v médiích svojí aktivitou jsou mi milí.
Hodně zdaru.