popcorn

dobrý den nevíte někdo prosím jaký je pravý facebook matěje valenty z ulice předem děkuji

divala jsem se ale jsou tam 3 facebooku tak by me zajimalo ktery je to ten pravý

Odpovědi
Michal Kole

Co tak čtu tak si herci přidávají jen lidi co znají osobně.

quentos

ono to je dost běžné jméno, mohou to být jeho jmenovci. A když už si herec nebo jiná slavná osobnost založí na FB profil, založí si ho jako „umělec“ a přidat jako přítele si ho nelze, pouze se lze „stát jeho fanouškem“. S přidáváním přátel to mají přesně tak, jak píše Michal.