Neguš

Dobrý den!Nevíte někdo jaký druh předplat. zvolit pro volání ze Skype na pev.linky a mobily,stačí mi na měsíc 100 min.

Nemyslím tím kredit,t.j.čás­tka,např.10 e­ur,ze které se čerpá dost dlouho,ale není to nejlevnější forma.Připočítává se tam ještě připoj.příplatek za každý hovor a to už není tak výhodné jako samot.minutová sazba.Děkuji

Nejlepší odpověď
dudu

Podle mých zkušeností SKYPE je k volání na pevnou linku, a to i přes Vámi zmíněný spojovací poplatek, velmi výhodné.
Za kredit 5 eur jsem zaplatil necelých 150 korun a např.:
volání 0:45 sec stálo 0,056 eur,tj.1,50 Kč
volání 5:48 sec stálo 0,141 eur,tj.3,70 Kč.
Šlo o hovory v rámci České republiky. Nebo 45 haléřů za minutu hovoru po spojení je příliš?

Další odpovědi
pastel.ka

Skype je velice výhodné, neboť odpadá placení poplatku za pevnou linku.
Osobně používám VoipStunt.com. který je v češtině, platí se tam jako u Skype, ale má výhodu navíc. Hovor vychází kolem 0,20 hal. v ČR, kolem 30 zemí je zdarma a podle zkušeností co mám, tak pokud nemluvím déle jak minutu, tak mi to nevezme ani cent.