Mexxyn

Dobrý den, nevítě někdo, jak mám propojit aplikaci Instagram s Facebookem ?

Aplikaci Instagram používám ve svém chytrém telefonu. Ráda bych jí však propojila s Facebookem, aby se mi fotky zobrazili i na mém profilu. Když si v telefonu otevřu v aplikaci kartu „nastavení sdílení“, zaškrtnu „facebook“, poté zaškrtnu „označení – to se mi líbí“, pod tím je napsáno „sdílet fotky na Timeline (výchozí)“ – zaškrtnu i to, a když se přihlásím na FB, tak tam sice složku Instagram mám, ale v ní je napsáno, že není nic k zobrazení … a když otevřu Instagram na notebooku, tak mi to v profilu napíše: „Neudělili jste žádným aplikacím oprávnění k přístupu na účet Instagram.“ . Prosím o radu, pokud s tím máte někdo zkušenosti. Díky :)

Odpovědi
Enn

Musíš když budeš nahrávat novou fotku zaškrtnout kolonku „facebook“ (pod nadpisem share/sdílet) http://www.go­ogle.cz/url?sa=i&sou­rce=images&cd=&do­cid=qHhFu2ZuE2KZzM&tbnid­=HnEIp6hVDJGzEM:­&ved=0CAUQjBwwA­A&url=http%3A%2F­%2Fwww.thesoci­almediahat.com%2Fsi­tes%2Fdefault%2Ffi­les%2FInstagram-Add-People.png&ei=l1CvUZ­rHItD0sgbkiID­QBg&psig=AFQjCNHmI­RUJJgy8YNcbiG­jd72hwQorWnw&us­t=1370530327651630