Dobrý den,nevíte, který s níže uvedených živočichů je nejpříbuznější člověku?? vlk – netppýr – hraboš – zebra Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

Nejpříbuznější člověku je z uvedených savců asi netopýr – společně s řádem kaloni patří mezi Letouny a právě kaloni vykazují některé anatomické podobnosti s primáty..

Další odpovědi
žolik

Já bych řekla že je to VLK.

Zdroj: žolík

mosoj

Prase. I srdeční chlopeň se implatuje umělá nebo prasečí.

anonym

Tipoval bych to mezi netopýrem a prasetem,ale přikláním se k praseti,z něj se také používá kůže k transplantaci a někdy je člověk jako to prase.

led

Ťažko povedať spojením môžte vytvoriť dnešného mediálneho človeka:
vlk – 1.ľudská vlastnosť- dravec
netopier – 2.ľudská vlastnosť- postaviť všetko na hlavu
hraboš – 3.ľudská vlastnosť- hrabať sa v ľudskom živote
zebra – 4.ľudská vlastnosť- maskovať sa a utekať od problémov