robosobo

Dobrý den,nevíte kde bych sehnal návod na flash hru Warbears?Děkuji za odpověď

Doplňuji:
Nebylo by nějaká jiná stránka než webgames??protože se stránky opravují.Děkuji

Nejlepší odpověď
barnajka

Ahoj,
kompletní návod najdeš v odkaze. Pokud budeš potřebovat návod i na ostatní díly, zobrazí se ti vždycky dole v komentářích (stačí jen kliknout na díl, který chceš).

http://www.web­games.cz/warbe­ars/2046-0/

Doplněno: Mě ty stránky fungovaly a pořád fungují úplně v pohodě! :)
Ten návod ti sem zkopíruju – je to pro první díl Warbears. Je tam ještě i dvojka, trojka a nějaká vánoční edice. Kdybys chtěl i další návody, napiš do diskuze – zkopíruju ti je taky, není problém :)

NÁVOD:
Rych vezme na autě vrták a navrtá ho do zdi, potom na něho vyskočí a na něj vyleze Kla. Rych zabije ty dva nahoře, vyřeší heslo u schránky (levý horní rožek, pravý horní, dolní levý, pravý horní rožek a uprostřed). Kla nabije přístroj a 3× zapne vodu dokud to nerozbije. Kla přejde přes heslo (trapně snadné); vše zmáčkni. Lucas hodí granát a skočí na auto. Po výbuchu dvakrát otevřete dveře a potom zavřete okno a zavřete dveře. Jdete k PC a splníte opět heslo. Lucas sleze z auta a Rych podsekne stojan a shodí kouly. Potom se teprve Kla vrátí zapnout větrák. Lucas hodí granát a dáte šipku přeskočit. Lucas do větráku hodí smoke granát. Medvěd otevře okno. Kla se pokusí oevřít dveře ke kopírce, ale marně, jde tedy po schodech výš a zavolá pro piizzu. Otevřete okno a vrátíte se před dveře v prvním patře. Mezitím přijede další agent Steve. Vyleze na strom a sestřelí medvěda i okno. Kla si okopíruje obličej a vrátí se do 2.patra. Kla to hodí tomu medvědovi ve druhém patře a uteče. Ten se rozběhne a vypadne z okna. Rych ale už mezitím musí dojít k oknu a pověsit se na něj, to potom zabije toho posledního v patře. Osvobodí holky, ale bojí se pavouka. Kla vyleze nahoru a oevře mu. Rych vyjede výtahem a nahoře osvobodí zajatce, zničí zámek a zmáčkne páku. Kla jde nahoru k obrazovce. Steve a Lucas už zbytek zvládnou sami, ale to vás nechám polámat si hlavičky…

Další odpovědi
rtepp

http://transla­te.google.cz/tran­slate?hl=cs&lan­gpair=en|cs&u=http://­jayisgames.com/ar­chives/2006/02/­warbears.php

robosobo

prosím zkopíruj mi sem i ty ostatní díly.Děkuji