FanaGepard

Nevzpomente si na název filmu, jehož popis jsem uvedl v doplnění?

Dobrý den, nevím název filmu ani autora. Zhruba před 10 lety jsem viděl na tv Nova skvělý film.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.
– na název

Bylo to o skupince přátel, která byla kdesi v přírodě na raftu nebo na člunu. Hlavně si pamatuju že dorazili ke skále, a skrz ni vedli dvě vodní cesty a museli si jednu z nich vybrat, krerou projedou, jinudy to nešlo, vybrali si tu divočejší s velkými peřejemi a kaskádami, a chvílemi to bylo hodně o život, ale nakonec šťastně dojeli a hrozně se radovali že přežili.Na konci se nějak vyplavili a v dálce byl už městský dům. A byli to měšťané, kteří chtěli zažít dobrodružstvi, předem děkuju za pomoc.Budu velmi vděčný za každou odpověď.

Nejlepší odpověď
WTLS

Zdravím, jediné co mě napadá je film Divoká řeka, jesli neznáte mrkněte, zřejmě to ono nebude, ale je to vcelku napínavé ;)