LukášB

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s firmou SEMACO (www.krby-kamna-pece.cz)?

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s firmou SEMACO (www.krby-kamna-pece.cz)? Sháním dodavatele designového krbu pro majitele horské chaty a nemám na tomto poli v podstatě žádné zkušenosti. Děkuji. L.

Odpovědi
Vratajan

Dobrý den, nevím v jakém smyslu hledáte zkušenosti s uvedenou firmou, zda se jedná o přístup k zákazníkovi nebo o výběr krbu. Nemám žádné negativní zkušenosti se zmíněnou firmou, ale pro výběr krbu nebo krbových kamen jsou zapotřebí zadat vlastní požadavky, popis prostoru a jeho vlastností a nechat si poradit. Například na http://www.krbova-kamna-hwam.cz najdete spoustu užitečných rad i výběr, ale hlavní je vždy osobní kontakt. Přeji Vám úspěch. V.