mlaticka

dobrý den,někdo mi dluží peníze,mám pohledávku.Nevíte prosím o nějaké bance,firme,která mi může pomoct?diky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Vymáhací agentura nemá žádné pravomoci a zbytečně ji platíte!

Nejlepší je podat občansko-právní žalobu k soudu na vydání platebního rozkazu.

Další odpovědi
SINGO

Stačí si jen vybrat…

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?sou­rce=ig&hl=cs&rlz=&q=vy­maha%C4%8Dsk%C­3%A9+firmy&oq=vy­maha%C4%8Dsk%C­3%A9+firmy&aq=f&a­qi=g1&aql=&gs_sm=e&g­s_upl=153l3990l­0l4272l12l11l0l8l8l0l290­l459l0.1.1l2l0

kobyla

Nic neplatíte předem. Pokud se mi pohledávka nepovede vymoci – nic Vás to též nestojí. Napište mi na vikovajirina@seznam.cz