Radomír.cz

Nemohl by mi prosím někdo zjistit trasu autem ze Starých Hamer v Beskydech přes Brno až na mezinár. letiště Bratislava?

Dobrý den, nové Mapy.cz mi nejdou. Nemohl by mi prosím někdo zjistit trasu autem – nejrychlejší i nejkratší – ze Starých Hamer v Beskydech přes Brno až na mezinár. letiště Bratislava? Děkuji.

Odpovědi
anonym

  1. nejrychlejší – 346 km, 3:44 h – S.H. – Frýdlant, Frýdek, Příbor, N. Jičín, Olomouc, Brno, Bratislava (projedeš celou Blavu, letiště je na výpadovce na Trnavu)
  2. nejkratší – 302 km, 4:51 – S.H., Frenštát, Rožnov, ValMez, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Kroměříž, Brno (dál viz 1.)

___
Ale daleko kratší i rychlejší je to po Slovensku – 222 km, 2:21 h – S.H., Frenštát, Bytča a po D1 na Blavu, navíc je letiště z tohoto směru před vlastním městem.