Janina09

Nevíte proč mi nefunguje připojení k internetu na notebooku.??

Mám WiFi router. Nevím co udělat aby mě to připojilo? Nevíte někdo? Na mobilu mě to na ni připojilo ale na notebooku se mi nedaří…budu ráda za každou odpověď Děkuji a hezký zbytek dne:) dřív mi fungovala v pořádku a teď z ničeho nic nefunguje.

Odpovědi
Quimby

Zkuste restartovat router i notebook, třeba to pomůže. Předpokladám, že máte windows. Když se snažíte připojit, co je za ikonku wifi? je tam to načítací kolečko, nebo trojúhelníček. A kdyžtak na to klikněte pravým tlačítkem a zkuste dát odstranit potíže.

anonym

  1. jaký notes???
  2. jaký OS???
  3. jaký router???

___
4. co´s na notesu měnila oddoby, kdy to naposledy fungovalo? – (od)instalace…
5. co ´to´ hlásí, co konfigurace routeru (AccessControl, šifrování)?…
___
Takto ti můžu napsat jen to, aby sis na notesu zkontrolovala HW vypinač wifi, správné ovladače, dostupné sítě, zabezpečení (heslo)…
Jako první najdi ten vypinač!
😉