adamek1108

Dobrý den,nefunguje mi instalace Adobe Flash Player,vždy se zobrazí šedé okno a nic víc,nevíte co s tím?

Adobe Flash Player
Doplňuji:
zavřel jsem všechny aplikace,zapl sem instalaci a naběhlo mi jen šedé okno a nic víc..,a když odisntaluju tak mi to da jinou verzi,tu kterou jsem odinstaloval

Odpovědi
štamgast

Šedé okno je dost široký pojem, pošli sem screen. Zkus zavřít všechny ostatní aplikace a odinstalovat starou verzi.

ptáč

Otázce nerozumím. Někdy v šedém instalačním okénku bývá zatržítko k odsouhlasením licenčních ujednání. To bývá u instalaci přes prohlížeč. Automatická aktualizace to už vyžadovat nemůže, stačí jednou. Doporučuji prohlédnout si jestli instalačka má malý čtvereček k označení. Jinak jestli funguje stávající F.P., není důvod k zuřivému hledání aktualizací nejnovějších, pokud funguje a web nejnovější verzi nevyžaduje.