pikolka

Jak mám najít narozená koťata, když mi je kočka nechce ukázat?

Jak mám najít koťata, když mi je kočka nechce ukázat?

Dobrý den, naše kočka přes noc porodila a jeden nebyla doma druhy den sem ji volala a ona přišla .A nevím kde je má najit?

Nejlepší odpověď
ReHu

Nehledej je.
Nech je v klidu, za pár dní ti je přivede ukázat.
Teď se jen přijde najíst a bude je kojit. Tak ji dávejte kvalitní jídlo 🙂

Další odpovědi
Šidlo

nuž, skúste všetku elektroniku v dome vypnúť a počúvať, či odniekiaľ nejde mňaučanie

mačky mladé skrývajú do skríň, do pivníc… proste tmavých kútov

ak v dome nič nepočuť, chodte do záhrady v čase, kedy je tam ticho a tiež počúvajte mňaučanie

lexx

protože se o nich bojí…až vylezou z pelechu, co s nima uděláš ?