Avatar uživatele
haniya

Dobrý den, nakupujete přes internet? V jakých internetových obchodech? Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mrblackwell, hanny 2 před 4533 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi, třeba si něco vyberete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=n%C3%A1kup+p%C5%99es+­internet&sa=Vyh­ledat#1365

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

zřídka, ale přece:

www.ebay.com
www.aukro.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Tak naopak, ja nakoupil pres internet polovinu domacnosti (pracku, mycku, sporak, bojler,tv). Jestli budes nakupovat na osvedcenych obchodech jako mall, nakupka,kasa,atd…, ale i treba lekarna a jine drobnosti, neni se ceho bat. Nikdy neplatim predem, vzdy pri prevzeti. A ceny vzdy byly vyrazne nizsi, nez v kamennem obchode.
A neni to pouze o cene, ale i o uspore casu a pohodlnosti, kdy objednam a nemusim nikam chodit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Ano,nakupuji někdy oblečení,ale jen v Česku.Hlavně z nedostatku času a taky proto,že se mě nechce chodit po obchodech.Vždy na dobírku,platím až při převzetí.Pokud se mi to nelíbí nebo mi to nesedí,do 14dnů vrátím a dostanu zpět peníze.Zatím bez problému!
Vloni jsem např.nakupovala přes int.většinu vánočních dárků,teď psovi konzervy,produkty na slevových servrech,značkové parfémy apod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mrblackwell

Já nakupuji přes net tak asi 8 let a dost často.

aukro,eva,kasa,in­ter-shop a další a další.Vyhovuje mě to,jsem spokojený a bez žádné negativní zkušenosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nenakupuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Ne, je to riziko, zajíc v pytli, obsluha mizerná a složitá reklamace. Jenom kamenný obchod v mistě bydliště. Úspory na internetu nejsou příliš výrazné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jmhad

Nakupuji,ale vybírám si.Přečtu si jejich obchodní podmínky a posoudím jejich image.A hlavní zásada je,že nikdy neplatím předem.Ono je to sice na dobírku dražší,ale bezpečnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Ano, jednou za měsíc kontaktní čočky pro manžela, velice výhodné, nedávno přední nárazník na Forda, lemy na Golfa, optiku na Golfa, xenony na Forda, apod,,,výrazně nižší cena, nikam nemusím,,,hlavně se ta levná věc někdy nachází až na druhé straně republiky, kdybych si spočítala dopravu, tak se mi to ani nevyplatí,,,,

No a v jakých obchodech? V takových, v kterých se to vyplatí a mají nejnižší cenu, ať už za to zboží, či balné a dopravu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Heřman

Nakupování přes inetrnetu je velmi špatné a nebezpečné a je to nevíhodné i když někdo to bere jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tooom

Dobrý den,
na Aukru moc nenakupuji, spíše nakupuji na eshopech (např.: www.ehali.cz, www.sperky-mhm.cz, …)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alex1

Pro syna módní doplňky jako kravaty, opasky atd nakupuji na http://www.panske-doplnky.cz

Zdroj: www.panske-doplnky.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek