haniya

Dobrý den, nakupujete přes internet? V jakých internetových obchodech? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít i starší odpovědi, třeba si něco vyberete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=n%C3%A1kup+p%C5%99es+­internet&sa=Vyh­ledat#1365

Další odpovědi
quentos

zřídka, ale přece:

www.ebay.com
www.aukro.cz

casey

Tak naopak, ja nakoupil pres internet polovinu domacnosti (pracku, mycku, sporak, bojler,tv). Jestli budes nakupovat na osvedcenych obchodech jako mall, nakupka,kasa,atd…, ale i treba lekarna a jine drobnosti, neni se ceho bat. Nikdy neplatim predem, vzdy pri prevzeti. A ceny vzdy byly vyrazne nizsi, nez v kamennem obchode.
A neni to pouze o cene, ale i o uspore casu a pohodlnosti, kdy objednam a nemusim nikam chodit.

hanny 2

Ano,nakupuji někdy oblečení,ale jen v Česku.Hlavně z nedostatku času a taky proto,že se mě nechce chodit po obchodech.Vždy na dobírku,platím až při převzetí.Pokud se mi to nelíbí nebo mi to nesedí,do 14dnů vrátím a dostanu zpět peníze.Zatím bez problému!
Vloni jsem např.nakupovala přes int.většinu vánočních dárků,teď psovi konzervy,produkty na slevových servrech,značkové parfémy apod.

mrblackwell

Já nakupuji přes net tak asi 8 let a dost často.

aukro,eva,kasa,in­ter-shop a další a další.Vyhovuje mě to,jsem spokojený a bez žádné negativní zkušenosti.

Drap

Nenakupuji

lexx

Ne, je to riziko, zajíc v pytli, obsluha mizerná a složitá reklamace. Jenom kamenný obchod v mistě bydliště. Úspory na internetu nejsou příliš výrazné.

jmhad

Nakupuji,ale vybírám si.Přečtu si jejich obchodní podmínky a posoudím jejich image.A hlavní zásada je,že nikdy neplatím předem.Ono je to sice na dobírku dražší,ale bezpečnější.

kropitko

Ano, jednou za měsíc kontaktní čočky pro manžela, velice výhodné, nedávno přední nárazník na Forda, lemy na Golfa, optiku na Golfa, xenony na Forda, apod,,,výrazně nižší cena, nikam nemusím,,,hlavně se ta levná věc někdy nachází až na druhé straně republiky, kdybych si spočítala dopravu, tak se mi to ani nevyplatí,,,,

No a v jakých obchodech? V takových, v kterých se to vyplatí a mají nejnižší cenu, ať už za to zboží, či balné a dopravu.

Heřman

Nakupování přes inetrnetu je velmi špatné a nebezpečné a je to nevíhodné i když někdo to bere jinak.

Tooom

Dobrý den,
na Aukru moc nenakupuji, spíše nakupuji na eshopech (např.: www.ehali.cz, www.sperky-mhm.cz, …)

Alex1

Pro syna módní doplňky jako kravaty, opasky atd nakupuji na http://www.panske-doplnky.cz

Zdroj: www.panske-doplnky.cz