Vojta Fidra

Nainstaluje se wifi sama do Windows 2000 nebo si ji musím nainstalovat sám?

WiFi ve Windows 2000.

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den. Nainstaluje se i tam wifi sama do Windows 2000 nebo si ji tam musím nainstalovat sám? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Arne1

TIpl bych, že se to vůbec nepodaří. Pro Win2000 s největší pravděpodobností neseženeš ovladače, které by se daly nainstalovat. Snad verze pro Win-XP (ale i o tom pochybuju). Že by se to automaticky nainstalovalo, to těžko. Šlo by to jedině v případě, kdy na tom počítači (asi notebooku ?) už to nainstalované bylo a ty máš k dispozici všechny originální ovladače.