Petula02

Dobrý den, nainstaloval jsem si jednu hru ale neobjevuje se mi na ploše kde ji můžu spustit.Díky

Doplňuji:
Mám Huawei Ascend y300.Android

Odpovědi
Quimby

Typ mobilu, operační systém? No nejspíš ve hrách někde v menu, možná pod javou ale chce to víc informací.

badisko

pokud ji menmuzes najit ani v nabidce start … Tento Pocitac >> Disk C: >> Program Files >>. tam si najdi sloku ze jmenem sve hry >> tu otevri bude tam urcite kreslena ikona s nazvem …z te su udelej zastupce a presun ho na plochu…
Nebo zadej nazev hry do…>> Vyhledavani v pocitaci …

Rohlik

Najdeš ji mezi seznamem aplikací, vetšinou se tam dostaneš skrz tři tečky na obrazovce, které stiskneš.

briketka10

v dokumentech
ve stažených souborech
vyhledejv tomto počítači

eRko007

Dej start dole na liste vlevo a tam to dohedlej to zvladnes