wertygo

Na Novy rok jsem byl napaden a jsem ted na nemocenske, ale nadychal jsem 1,1 promile. Vztahuje se odskodné i na to?

Mam pojistku kde dostavam penize za kazdy den kdyz jsem na nemocenske…Problem je ten ze pri napadeni jsem nadychal 1,1 promile…Vsta­huje se odskodne i na to? Vse je nahlasene na polici!!.. dekuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Vše záleží na tom, jakou pojistku a u které pojištovny to máš. Bývají různé výluky z pojištění, každá pojištovna to má jinak. Brzo se uzdrav!

Další odpovědi
Drap

Záleží na znění smlouvy a na vyhodnocení pojistné události.