simir7

Myslíte, že je normální, aby v seriálu ordinoval doktor i sestřička v civilních šatech?

Dobrý den. Jedná se o seriál „Doktor Martin“ na ČT1.

Nejlepší odpověď
anonym

Když jsem se přistěhoval do této vesnice a šel se hlásit ke svému obvodnímu lékaři, tak ten tam byl taky v civilu.Ještě jsem měl trapas, protože já mu řekl, že hledám pána doktora.On mi řekl:"To jsem já. "
A po celých deset let vždy ordinoval v civilu.

Další odpovědi
gecco

Proč by, uvšechvšudy, nemohl obvoďák ordinovat v civilu??
Koneckonců – i ta sestřička je spíše sekretářkou…
😉

arygnoc

prečo nie, naopak, pokladám to za prijateľné (na západ od ašu a juh od bratislavy celkom normálne).
niečo iné je operačný sál alebo stomatológ, priestory, kde prebiehajú zákroky či diagnostika pomocou nich (napr. rtg, ct, sono, či akékoľvek priestory, kde prebieha invázia do organizmu).

😉

marci1

V soukromé ordinaci je to asi běžné. V nemocnici hygienická služba vyžaduje bílé pláště. 🙂

Je bezva, když má lékař kravatu, můj lékař nosí motýlka. 🙂

da ny

V běžné praxi obvyklá věc, zejména u obvodních lékařů :)

lexx

ano, mohou…pokud to jsou „tajní“