bara258

Dobrý den, muzu se zeptat jestli cumak krizeneho stenatka ztmavne??? zatim ho ma svetle ruzovy. Predem Děkuji.

Odpovědi
gecco

Těžko říct…
😉
Někteří (zejména světlí) psi mají nosní houbu (´konec´ čenichu) růžový, někteří ztrácí část pigmentu v zimním období (čenich jim na zimu zrůžoví)…
Pokud má pes čenich světlý, chraň mu jej před přemírou slunečního záření.
A v případě pochyb se zeptej veterináře – na dálku ti nikdo nic neporadí přesně.

ahold

Pokud má i růžové drápky, mohlo by to signalizovat nedostatek pigmentu.
Ale když je to kříženec, tak to přeci vůbec nevadí. Jemu je taky jedno, jestli máš tmavé vlasy a modré oči. Máte se kvůli něčemu úplně jinému.
A to je dobře.

Drap

Těžko odhadovat. Zvláště pokud nevíme jací byli rodiče. Dá se předpokládat že bude částečně tmavší. Jisté to však neni.