anys88

Dobry den, muz byl vybodovany z vetsi casti za nepripoutani pasu. Ma cenu podavat namitku?

A je mozne zazadat o ridicsky prukaz po pul roce? Dekuji

Nejlepší odpověď
mosoj

A není snadnější dodržovat dopravní předpisy ?

Další odpovědi
gecco

Není možné požádat o vrácení ŘP dříve, než za rok – tady jsou další podrobnosti – http://www.12bo­du.cz/vraceni-ridicskeho-prukazu-po-vybodovani.html
😉
A námitku? – nemám tucha – pokud jsou přestupky jasné a zdokumentované – tak proč?

klumprt

Myslím, že to moc cenu nemá. Cenu by mohlo mít, kdyby mu někdo ukázal pár fotek z nehod. (Videa z crashtestů jsou naprd. )

Hlada

Jakou a komu námitku? Snad jen ošetřujícímu lékaři za nedbalou prohlídku.
Když někdo zaplatí za přestupek pokutu, poučí se.
Když zaplatí za totéž dvakrát, je nepoučitelný.
Když zaplatí za totéž několikrát, nemá po právu na silnici co dělat.
Je nutné si uvědomit, že policie odhalí jen nepatrné množství přestupků.
Vybodovaný řidič = špatný řidič. Bez tolerance.

Zbynas

Nemá.
Žádat o zkrácení trestu samozřejmě může po uplynutí poloviny trestu.

arygnoc

môžete požiadať o čokoľvek kedykoľvek.
je iba na zvôli rozhodujúceho úradníka, ako rozhodne.

ad „muz byl vybodovany z vetsi casti za nepripoutani pasu“.
čo je na tom ťažkého pochopiť, že zákony sa musia dodržiavať?
kedy prestane rešpektovať červenú?

😉

cukrar

Nelze žádat dříve při vybodování. Zdali podat námitku, to si myslím že nezvládnete. Čím chcete argumentovat?