Rejkjavik

Mohl by mi někdo poradit ohledně jedné hry?

Dobrý den, do svého notebooku jsem si nainstalovat hru, ale mám s ní takový problém, že se vždycky po nějaké době hraní sekne a musím to násilně vypnout. Stalo se mi to asi dvakrát. Nevíte, co s tím mám dělat? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Quimby

Neuvádíš absolutně žádné informace o té hře nebo počítači, takže těžko radit.

Opravdu se všechno sekne? Běží třeba hudba? Takže nejde ani CTRL+ALT+DEL?
Aktualizuj si ovladače grafiky, přeinstaluj hru, koukni na internet jestli neměl někdo podobnej problém a jak ho řešil…