Avatar uživatele
Zuzik81

Měla jsem smlouvu na dobu určitou do 31/3. Dne 1/4 jsem šlaa na PN a dnes 1/4 mi došla výpověď. PN stále trvá, co dělat?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobry den,měla jsem.smlouvu na dobu určitou do 31.3. A 1.4.jsem sla na PN a dnes 17'4 mi došla výpověď.PN trvá co dělat?

Výpověď mi přišla poštou dnes 17.4 tak mám jít po svátcích na úřad práce?Nevyznam se v tom co dělat.Děkuji

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Pracovní poměr sjednaný na dobu určitou skončí ve sjednané době i v případě, že je zaměstnanec v této době i po jejím uplynutí v dočasné pracovní neschopnosti. Před skončením pracovního poměru uplynutím sjednané doby v době dočasné pracovní neschopnosti není zaměstnanec nijak chráněn.

Zdroj: https://www.so­cialnidialog.cz/po­radna/2336-skoneni-pracovniho-pomru-na-dobu-uritou-a-doasna-pracovni-neschopnost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ivzez

Nepřišla Vám žádná výpověď, protože Váš peacovní
poměr skončil uplynutím sjednané doby 31. III. 2019.
V takovém případě se nedává výpověď.

Po dobu nemoci dodržujte léčebný režim a řiďte se
pokyny ošetřujícího lékaře.

Na ÚP nebo do nového zaměstnání můžete až po skončení nemoci.
(ÚP Vás nesmí v době nemoci zaevidovat jako uchazeče o zaměstnání.)

Poznámka:
Po dobu nemoci nebudete mít nárok na náhradu mzdy za nemoc
od zaměstnavatele ani na nemocenské.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Za normálních okolností je nutno dojít na ÚP do týdne (tuším) po ukončení pracovního poměru, tedy po 1.4. Pokud jsi byla v PN, vem sebou potvrzení o PN a oznámení o výpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Poměr vám skončil ještě před nástupem PN, až se uzdravíte, pomažete na pracák, případně své zdravotní pojišťovně oznámíte, že jste samoplátce.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek