Stenly64

Postupoval zaměstnavatel správně, když mně nedoplatil částku za úraz do 100 %, i když podle vyjádření OSSZ měl?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.
--

Dobrý den měl jsem pracovní úraz neschopenku trvala od 2.10.2017–20.11.2017 od zaměstnavatele jsem dostal zaplacené

Bodové ohodnocení úrazu od osszjsem obdržel 8670Kč s tím že zbytek do 100pr,dorovná zaměstnavatel ale ten mně sdělil že mně nic nezaplatí

Odpovědi
ivzez

Oznámil jste pracovní úraz okamžitě zaměstnavateli,
byl úraz zapsán do knihy úrazů a uznal zaměstnavatel
úraz za pracovní úraz?

Doporučím písemnou výzvu zaměstnavateli k doplacení
dlužné částky. Pokud nevyhoví, budete jej muset žalovat.