rampasak

Mamka měla do konce 2019 uzavřenou DPP, DPČ smlouvu, novou nepodepsala, má chodit do práce?

Dobrý den, mamka měla do konce roku 2019 uzavřenou brigádu, nevím jestli DPP nebo DPČ. A novou smlouvu na rok 2020 nepodepsala, ani jí zaměstnavatel nijak nekontaktoval. Prodlužuje se tedy smlouva automaticky, nebo už do práce chodit nemá?

Odpovědi
elkon

Datum hovoří. Jedině se domluvit, to snad umí.

Hlada

Nechci se jí nějak dotknout, ale ona je nějak komunikačně postižená?
Myslím, že takováto nejasnost nemůže při normálním způsobu jednání nastat. Navíc ke konci roku, kdy je obvyklé si se všemi potřást rukou.

Bobek 2

To musí být trapné, když člověk celý život poctivě pracuje, a na sklonku života zjistí, že možná ani neměl smlouvu a že jeho zaměstnavatel třeba ani nikdy neexistoval. 🙂

rampasak

Je to jen brigáda, uklízení 2× do týdne.

rampasak

Zaměstnavatel má sídlo na opačné straně republiky a spolu se nevídají, navíc si něco udělali, takže ani po telefonu si nic neřeknou. Ale už je to ok, dneska jí přišla SMS, že smlouva jí přijde poštou.