belfegor1234

dobry den,mame s pritelkyni takovej dotaz vic jak predrokem jsme se na louce milovali,

dobry den,mame s pritelkyni takovej dotaz vic jak predrokem jsme se na louce milovali,prijeli tam policajti,nic nam neudelali jen nas vykazal to je vse…Ale nam to porad vrta hlavou protoze jsme se na netu docetli ze to muzou brat jako vytrznictvy…ale znamej nam rikal ze kdyz by to chteli resit tak by nas sebrali rovnou ten den,a ne az poroce…nevite jak to je vrta nam to hlavou,mysliteze kdyby nas chteli trba obvinit ze by nas odvezli zrovna ten den co nas tam kontrolovali????di­ky za odpoved Petra a Honzi

Nejlepší odpověď
anonym

Mám pocit, že nějaký závistivec, který už na něco takového nemá, na Vás poštval policii. Ta měla za úkol „zakročit“, aby nespokojený občan dal pokoj.
Policajti z toho měli určitě „druhé Vánoce“. Mezi zacházením s kriminálníky je takový zákrok musel pobavit.
Nepanikařte, tohle mít žádné dohry určitě nebude.

Další odpovědi
Funna

a chtěli po vás občanky? zapsali si nějaké vaše nacionále?…ale i kdyby…po roce už si na vás nikdo ani nevzpomene…

Lucijej

Když do teď nic nebylo, tak teď už s tím začínat nebudou.

pl4toon

Stalo se mi něco podobného před lety v Praze. Ten policajt mi to vysvětlil tak, že nás nahlásil nějaký řidič z nedaléké silnice a oni nás vyhazují odtamtud protože by po nás řidiči čuměli a mohlo by dojít k nehodě :D

mojitek

já myslím že můžete být v klidu.Něco podobnýho se mi stalo v autě v Praze.Švestky z toho měli akoráttak srandu 🙂