Chose35

Není 3600 Kč ročně za pět světel trochu moc?

Dobrý den. Máme pronájem bytu v rodinném domě se společnou chodbou a příležitostně využíváme pergolu na zahradě. Rodina 2+2,roční vyúčtování za společnou elektřinu je 3600 Kč. Zdá se mi to moc za 5 světel

Nejlepší odpověď
mosoj

????? No tak oni v tarifu jsou nějaké pevné platby, které zaplatíš i kdybys jsi neměl ani jedno světlo a nic neodebral!!! Mnoho to určitě není!! Leda-že by jste bydleli v jeskyni, ale ty paušály byste platili stejně.

Další odpovědi
elkon

To nemáte žádné jiné elektrospotřebiče, ideální je mít podružné měření. Pak je klid. Takhle se nikdy nedohodnete.

Kryšpín

Jaký je tarif, příkon žárovek, měsiční poplatek za hodiny, svítí se jenom večer neb celou noc a pod.

cukrar

bez podrobností nelze radit.

Dochy

Děláte si pr…? 2× stejný nedotaz se stejně neúplnými informacemi?