jiřinečka

Máme doma v akvarku vodní šneky, takove ty malinkaté. Co jim máme dávat k jídlu?

Dobrý den Máme doma v akvarku vodní šneky,takove ty malinkaté.Co jim máme dávat k jídlu?? Děkuji za odpověd.
Doplňuji:
Kromě vodních šnečku nic v akvárku nemáme.Jen na dně pár okrasných kamínků.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud tam máte jen šneky,klidně můžete krmit krmením pro akvarijní rybky.,popř.syrovým plátkem brambor.

Další odpovědi
www

Ve společnosti s rostlinami a případně i rybkami nic. Živí se řasami i různým odpadem.
Doplňuji:
Poněvadž nevím co jsou za druh ti ‚takoví malincí‘, osadil bych prostor rostlinami, případně navštívil webové stránky na chov vodních plžů a našel si chovaný druh se všemi informacemi.
Syrovou bramboru bych jim určitě raději nepředkládal z iks důvodů.
Názor

Emefej

Obvykle se živí řasami, které si sami v akváriu najdou.