FelloGamerYT

Mám v hlavě song písničky, nepamatuji si melodii ani text, jen video. Poradíte?

Nepamatuji si název písničky ani melodii a už vůbec ne text.
Pouze vím co se odehrává ve videu.
Začíná to tak,že nějaký chlap stojí v místnosti domu,kde je sklo od podlahy ke stropu,pak k domu začne prijíždět v řadě několik aut za sebou,tam odjedou ostrůvek u domu jako kruhový objezd a jedou pryč.
Toť je vše co vím,moc rád bych věděl kdo to zpívá a název písničky.
Bohužel nevím co mám dělat…
Poradí mi někdo prosím podle informací z toho videa??,já více opravdu nevím…Prosím,snad někdo pozná písničku podle videoklipu

--

Dobrý den,mám v hlavě song písničky,nepamatuji si melodii ani text,jen video.....
Bohužel text ani melodii si nepamatuji,to si nevzpomenu,poradíte mi prosím nebo popřípadě napíšete,o jaký song jde,třeba podle toho děje ve videu…??

Odpovědi
Kelt

Tak pozitivní věc je ta, že jsi zrakový typ a dokážeš si uchovat obraz, dokonce film v paměti. Tak si to zkoušej představovat se zavřenýma očima, možná tam uslyšíš i zvuk a vzpomeneš si na slova. Ale když se ti vybaví obraz, tak by tam měl být dokonce i text a název skladby. Neboj, každá přijatá informace se ti vybaví. Chce to jen čas.