mata

Mám účet na googlu ale potřebuji ten účet obsluhovat na tabletu i mobilu. Nevíte jak to udělat?

Dobrý den mám účet na googlu ale potřebuji ten účet obsluhovat na tabletu i mobilu . Nevíte jak to udělat díky
Google

Odpovědi
led

pokiaľ sa prihlásite do google+, prípadne nemal by to byť problém, to sa utomaticky synchronizuje s tabletom i mobilom. Len malé varovanie, ak sa náhodou v práci, alebo na cudzom počítači prihlásite svojim kontom, môže sa stať, že sa váš účet zosynchronizuje aj s týmto počítačom. Čo môže byť niekedy veľmi nepríjemné.

anonym

Jdi do nastavení tabletu i MT a tam si přidej účet, který máš na google, je tím myšlen mail (mata@gmail.com). Účtů lze mít několik a přihlasovat se pod jiným podle potřeby.