vlastina

Dobrý den,mám sonyxperia C1505 s Androidem 4.1.1.Když otevřu kontakty tak mi to za chvilku píše?Proces com.sonyericsson

android.socialphone book byl bohužel ukončen.Poradíte? Děkuji
Doplňuji:
nevypla,a restart nepomůže

Nejlepší odpověď
Bedy

Restart uděláte jednoduše – vypnete mobil, vyndáte baterku, znovu ji zasunete a mobil zapnete. Pokud to nepomůže, tak je to na reset – tedy buď skočit do nastavení a tam zvolit možnost obnovit tovární nastavení (je to někde u konce) nebo mobil vypnout a pomocí tzv. trojhmatu ho zapnout a v „resetovací obrazovce“ zvolit možnost Factory default/reset nebo něco v tom smyslu.

Další odpovědi
Wortygen

Nevypla jste náhodou v aplikacích tuto možnost?
Zkuste vypnout a zapnout telefon. Při restartu telefonu se potřebné aplikace zapnou.