Dobrý den,mám problém se svým přítelem. Nevím co můžu udělat,když se chová jako citový vyděrač?

Psychycké vydírání

Nejlepší odpověď
ReHu

Vyměnit přítele. Nic lepšího nevím.

Další odpovědi
Džanička

Já měla podobný problém.Můj bývalý mě také takto vydíral,a ten před ním taky.Řídil trolejbus v Jihlavě,a byl to takový magor,až ho naboural,samozřejmě to prý bylo mojí vinou,chodily mi dopisy,apod.Ten po něm byl ještě horší,ten vyhrožoval že si hodí mašli,že mi odveze děti,že už je nikdy neuvidím,a jediné co na oba zabralo je rozchod.Bude to těžké,prostě jasně řekni odcházím..Od té doby mám klid..

anonym

Zarlivec,sobec,me­necenny,breme­no-VYMENIT za vcasu.

Luss

Vymente ho! S citovym vyderacem prijdete s nervama na dno. Bude s nim problem v cemkoliv, protoze takove vydirani se da pouzit v jakekoliv situaci. Rozejdete se s nim dokud to jde. I samotny rozchod s citovym vyderacem je dost narocny krok.

Chandler

Já být na tvém místě, tak bych mu dal kopačky a to okamžitě bez váhání.. jak můžeš chodit s někým, s kým nejseš spokojená, kterej tě dokonce i vydírá ..nepochopím.

BENYTA

Nezlobte se,ale jak na tak stručný dotaz odpovědět?
Pokud správně rozlišujete,že se jedná o citové vydírání,tak se vůči tomu můžete obrnit,nebo mu vrátit stejnou mincí…

oskar

Jestli je to citový vyděrač tak je to pro Vás neštěstí.Vysává z Vás sílu a chuť do života a takový člověk se nezmění.

vagra

Co nejspíš se ho zbavit!U lidí tohoto typu, se vydírání bude stupňovat.
Nechci domyslet,jak daleko to může dojít!
Neberte to jako strašení,to je fakt,který nezměníte.

ivera45

Jsem toho názoru ,že lepší to nebude a nenechte se sebou manipulovat a zavčasu utečte
bude to čím dál horší

Rendy

Rychle pryč!!!!!Bude se to jen zhoršovat a budete na práškách.