Avatar uživatele
anonym

Dobrý den,mám problém se svým přítelem. Nevím co můžu udělat,když se chová jako citový vyděrač?

Psychycké vydírání

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, BENYTA před 5043 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Vyměnit přítele. Nic lepšího nevím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Džanička

Já měla podobný problém.Můj bývalý mě také takto vydíral,a ten před ním taky.Řídil trolejbus v Jihlavě,a byl to takový magor,až ho naboural,samozřejmě to prý bylo mojí vinou,chodily mi dopisy,apod.Ten po něm byl ještě horší,ten vyhrožoval že si hodí mašli,že mi odveze děti,že už je nikdy neuvidím,a jediné co na oba zabralo je rozchod.Bude to těžké,prostě jasně řekni odcházím..Od té doby mám klid..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zarlivec,sobec,me­necenny,breme­no-VYMENIT za vcasu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luss

Vymente ho! S citovym vyderacem prijdete s nervama na dno. Bude s nim problem v cemkoliv, protoze takove vydirani se da pouzit v jakekoliv situaci. Rozejdete se s nim dokud to jde. I samotny rozchod s citovym vyderacem je dost narocny krok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chandler

Já být na tvém místě, tak bych mu dal kopačky a to okamžitě bez váhání.. jak můžeš chodit s někým, s kým nejseš spokojená, kterej tě dokonce i vydírá ..nepochopím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Nezlobte se,ale jak na tak stručný dotaz odpovědět?
Pokud správně rozlišujete,že se jedná o citové vydírání,tak se vůči tomu můžete obrnit,nebo mu vrátit stejnou mincí…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Jestli je to citový vyděrač tak je to pro Vás neštěstí.Vysává z Vás sílu a chuť do života a takový člověk se nezmění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Co nejspíš se ho zbavit!U lidí tohoto typu, se vydírání bude stupňovat.
Nechci domyslet,jak daleko to může dojít!
Neberte to jako strašení,to je fakt,který nezměníte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivera45

Jsem toho názoru ,že lepší to nebude a nenechte se sebou manipulovat a zavčasu utečte
bude to čím dál horší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rendy

Rychle pryč!!!!!Bude se to jen zhoršovat a budete na práškách.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek