Joska struna

Dobrý den mám problém po DBS (deep brain stimulation) jde o to, že na hrudníku mám v operovaný malí počítač, který řídí

Dobrý den mám problém po DBS (deep brain stimulation) jde o to, že na hrudníku mám v operovaný malí počítač, který řídí moje pohyby nic méně jsem zhruba 14 dní po operaci a ruka (rameno) je stuhlé a po probuzení mám malou modřinu a modřina celá bolí je to normální? Když tak poskytnu fotku děkuji

Nejlepší odpověď
brillant

Na to je se potřeba zeptat ošetřujícího lékaře. Jedině ten může dát fundovanou odpověď.