Petra K12pe

Co se může stát, když jsem si omylem vzala tři roky prošlý Ibalgin 400?

Dobry den, mam otazku: ted jsem si vzala prasek Ibalgin 400, ktery je 3 roky prosly. Bylo to omylem … Co se muze stat? Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Pravděpodobně se nestane vůbec nic.

Další odpovědi
Ametyst

Ibalgin se nekazí. Nestane se nic.

Kepler

Z jednoho prášku nemusíš mít obavy, maximálně mohlo dojít ke ztrátě jeho účinnosti.

agentpv

Já kdysi moc dávno (z nevědomosti) měl v lékárničce na letním táboře i 10 let staré léky. Nikomu jsem je nestačil podat, vyhodila mi je totiž kontrola z hygieny.
A protože jsem byl mladý, štíhlý, sympatický a krásný … tak to bylo bez pokuty!

Bobek 2

Stávají se horší věci. Třeba že někdo ustřihne obvaz prošlými nůžkami z autolékárničky.