Avatar uživatele
IBI05

Dobrý den mám otázku.Mohu být těhotná?

Dobrý den, minulou neděli jsem byla s přítelem. Hráli jsme si a došlo k tomu že ze snažil do mě vniknout. Nic jsem necítila(jsem ještě panna) a on tvrdí že si myslí že
do mě vnikl.Bohužel jsem s tím to nepočítala a on si nevzal kondom. Krev mi netekla a nepocítila jsem bolest, myslím si že prostě to nebyl sex.A on si myslí své. Mám jen strach že mohu otěhotnit, nebo mám strach že už nejsem panna.Mohu se zeptat jak zjistím že jsem ještě panna? Těhotenský test jsem si koupila..
Děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Bude mi 16. A u gynekologa jsem byla jen jednou.Mamce nemohu říct co se stalo, já to tak ani sama nechtěla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: IBI05

Zajímavá 0 před 4326 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jestli jsi nebo nejsi pana zjistí spolehlivě gynekolog

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Spíš je otázka zda nejsi pod zákonem.

Těhotná být můžeš, spermie „přelezou“ i z okraje „dál“ – nevím jak se to jmenuje slušně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lakeysha

S tim si dojdi za gynďou, pokud nemáš debila, tvoje máma se nic nedozví. Teď jde taky o to, kam to přítel pustil. Určitá pravděpodobnost, že můžeš být těhotná, tu samo asi bude, ale neplaš, zas tak drastická podle mě nebude. Prostě hlavně neplaš. A těš se na příští periodu:-D A jestli k tobě mohu být upřimná, jestli se nemůžeš své mamce svěřit s problémy a ona tě nepodrží, tak vidim háček a docela tě lituju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dračice

to nevím jak ti odpovědět ,ale jsi v pěkném maléru

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy