Deniska-12

Mam opatrovnici už 4 roky a nejsem s ni spokojena. Chtela bych jinou či jinyho. Poradite?

Mohli byste mi poradit ?
děkuji za pochopeni

Nejlepší odpověď
hanny 2

Jak lze docílit změny opatrovníka?

Jediným orgánem, který může rozhodnout o změně opatrovníka, je soud. Návrh na změnu opatrovníka může podat opatrovnická rada i samotný opatrovanec, zvláště pak, když se domnívá, že opatrovník jedná v rozporu s jeho zájmy. Je důležité, aby v podnětu byly srozumitelně popsány důvody, pro které opatrovaný o změnu opatrovníka žádá.

http://www.ochran­ce.cz/stiznos­ti-na-urady/chcete-si-stezovat/zivotni-situace-problemy-a-jejich-reseni/vykon-opatrovnictvi/

Další odpovědi
lexx

máte nějakou sepsanou smlouvu ?