adrie

Mam nobil lg. Kdyz volam a dotycnej to nebere, tak nemuzu vypnout volani. Displej zustane tmavy. Poradite prosím?

Odpovědi
Quimby

Ujistěte se, že držíte telefon správně. Na telefonu je senzor, většinou někde nad displejem, který když zakrejete, tak telefon zhasne. Je to kvůli tomu, aby si člověk něco nezmáčkl omylem když se ho dotkne uchem při volání.
Zkuste tedy někomu zavolat a položit telefon an stůl, měl by zůstat rozsvícený.