Dobrý den. Mám na ruce 2znamínka a chtěla bych je vyříznout, ale bojím se, že tam budu mít jizvu.

Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuju za odpověd.

Nejlepší odpověď
kropitko

Jizva časem zmizí,,no a na ruce? !To bych snad ani neřešila,,,:-)

Další odpovědi
anonym

Kožní lékař vám určitě řekne podrobnosti.A o­pravdu jizvičky na rukou,ty mám i já a bez znamínek,neboj­te se.

mosoj

Záleží jak jsou veliká, ale dnešní chirurgie a plastika dovedou zázraky. Nedávno jsem si nechal odstranit bradavičku těsně pod pravým okem a není tam vůbec nic. A to jsem to nijak neošetřoval.